Otakar Mrkvička - Muž

Litografie, 16x10 cm. Signováno vpravo dole Otakar Mrkvička 45. Paspartováno.

o autorovi: 1898 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 250 000 Kč.

78025. Muž
Dražba ukončena:22.05.2022 20:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč limit (21.05.2022 23:49:20) 2799