Otakar Mrkvička - Krajina

Olej na kartonu, 23x28 cm. Monogramováno vlevo dole O.M. Rámováno.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1898 - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 250 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
152491. Krajina
Dražba ukončena:28.01.2026 22:20:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč