Otakar Mrkvička - Koupání

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Olej na plátně fixováno na kartonu, 70x46 cm. Monogramováno vpravo dole O.M. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

 

o autorovi: 1898 - 1957
Malíř, ilustrátor, karikaturista, výtvarný kritik. Studoval v Praze u profesorů Tichého a Loukoty a UMPRUM u profesora Dítěte. Byl zakládajícím členem Devětsilu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 250 000 Kč.

vydraženo
20525. Koupání
Dražba ukončena:31.05.2018 20:11:15
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:21 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
21 000 Kč 31.05.2018 20:06:15 2405
20 000 Kč limit (31.05.2018 19:54:28) 2655
19 000 Kč 31.05.2018 19:54:29 659
18 000 Kč limit (31.05.2018 19:51:06) 2655
17 000 Kč 31.05.2018 19:51:07 659
16 000 Kč limit (31.05.2018 9:57:43) 2655
15 000 Kč limit (31.05.2018 9:57:18) 2405
15 000 Kč limit (31.05.2018 9:57:19) 2655
13 000 Kč limit (31.05.2018 0:21:00) 2405
12 000 Kč 30.05.2018 15:04:50 2655
11 000 Kč 30.05.2018 14:11:22 659
10 000 Kč limit (21.05.2018 23:04:07) 121
9 500 Kč 21.05.2018 23:04:08 659
9 000 Kč limit (20.05.2018 0:38:19) 121
8 500 Kč 16.05.2018 18:46:58 2216
8 000 Kč 15.05.2018 15:53:47 726
7 500 Kč 04.05.2018 11:08:26 3743
7 000 Kč limit (04.05.2018 11:08:13) 2216
7 000 Kč 04.05.2018 11:08:14 3743
6 500 Kč limit (04.05.2018 11:07:40) 2216
6 000 Kč 04.05.2018 11:07:41 3743
5 500 Kč 03.05.2018 14:41:25 2216
5 000 Kč limit (03.05.2018 14:41:24) 3743
4 200 Kč limit (03.05.2018 12:00:23) 3743
4 100 Kč limit (03.05.2018 12:00:22) 2216
3 800 Kč limit (03.05.2018 11:57:56) 2216
3 700 Kč 03.05.2018 11:57:57 3743
3 600 Kč limit (03.05.2018 11:57:40) 2216
3 500 Kč limit (03.05.2018 11:57:39) 3743
3 100 Kč limit (03.05.2018 11:56:58) 2216
3 000 Kč limit (03.05.2018 11:56:57) 3743
2 400 Kč limit (02.05.2018 21:01:36) 2216
2 300 Kč 02.05.2018 21:01:37 411
2 200 Kč limit (02.05.2018 17:51:45) 2216
2 100 Kč 02.05.2018 17:51:46 238
2 000 Kč limit (28.04.2018 13:33:32) 2216
1 900 Kč 28.04.2018 13:33:33 831
1 800 Kč 28.04.2018 8:17:19 2216
1 700 Kč 28.04.2018 0:15:38 849
1 600 Kč 27.04.2018 7:42:05 909
1 500 Kč 27.04.2018 6:07:57 2216