Otakar Marvánek - Zimní ulice

Olej na kartonu, 34x26 cm. Signováno vlevo dole O. Marvánek. Rám.

o autorovi: 1884 – 1921

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 580 000 Kč.

34117. Zimní ulice
Dražba ukončena:27.06.2019 21:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč