Otakar Marvánek - Statek ve vsi

Olej na plátně fixoavném na kartonu, 40x50 cm. Signováno vlevo dole O. Marvánek. Rám.

o autorovi: 1884 – 1921

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 580 000 Kč.

31168. Statek ve vsi
Dražba ukončena:25.04.2019 19:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč