Otakar Marvánek - Sedící ženy

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kombinovaná technika, 36x25 cm. Signováno vpravo dole O. Marvánek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

 

o autorovi: 1884 – 1921
Malíř. Studoval AVU v Praze u prof. Schweigera. Studijně pobýval v Paříži, Itálii a Německu. V jeho malbě se projevuje vliv Cezanna, Matisse, van Gogha a Vlamincka. Byl členem skupiny Tvrdošíjných a výtvarným kritikem Českého slova. Jeho práce jsou zastoupeny v NG Praha, MG Brno, Galerii Benedikta Rejta v Lounech.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 580 000 Kč.

vydraženo
22636. Sedící ženy
Dražba ukončena:27.09.2018 19:06:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
12 000 Kč 27.09.2018 19:01:20 244
11 000 Kč 27.09.2018 19:00:31 1252
10 000 Kč 27.09.2018 18:59:41 244
9 500 Kč 27.09.2018 18:59:15 529
9 000 Kč 27.09.2018 18:59:03 1252
8 500 Kč 27.09.2018 18:56:25 244
8 000 Kč 27.09.2018 15:56:18 1252
7 500 Kč 26.09.2018 21:18:51 529
7 000 Kč 25.09.2018 18:33:20 831
6 500 Kč 25.09.2018 13:41:19 1011
6 000 Kč 29.08.2018 23:44:26 4163
5 500 Kč 05.08.2018 7:12:41 2216
5 000 Kč limit (29.07.2018 12:51:48) 831
5 000 Kč limit (29.07.2018 12:51:49) 2216
4 300 Kč limit (29.07.2018 12:51:23) 831
4 200 Kč limit (29.07.2018 12:51:22) 2216
3 400 Kč limit (29.07.2018 12:50:59) 831
3 300 Kč 29.07.2018 12:51:00 2216
3 200 Kč limit (27.07.2018 20:12:34) 831
3 100 Kč limit (27.07.2018 20:12:33) 2216
1 200 Kč limit (26.07.2018 16:43:08) 2216
1 100 Kč 26.07.2018 16:43:09 831
1 000 Kč 25.07.2018 15:33:06 2216