Otakar Marvánek - Pohled na kostel

Olej na kartonu, 50x35 cm. Signováno vpravo dole O. Marvánek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.. a PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1884 – 1921

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 580 000 Kč.

38314. Pohled na kostel
Dražba ukončena:28.11.2019 22:47:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč