Otakar Marvánek - Piknik

Akvarel, 42x42 cm. Signováno vpravo dole O. Marvánek. Rám, pasparta, sklo

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1884 – 1921

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 580 000 Kč.

55513. Piknik
Dražba ukončena:28.01.2021 21:46:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč