Akvarel, 44x46 cm, signováno vpravo dole O. Marvánek, volný list.
Pozn.: Mírně poškozeno, Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: 1884 – 1921
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 580 000 Kč.