Otakar Marvánek - Piknik

Akvarel, 44x46 cm, signováno vpravo dole O. Marvánek, volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno, Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1884 – 1921

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 580 000 Kč.

16129. Piknik
Dražba ukončena:14.02.2018 21:34:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč