Otakar Marvánek - Kostelík u lesa

Olej na kartonu, 71x93 cm, signováno vlevo dole Marvánek, rám,

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Autentičnost malby a podpisu prověřena akademickým malířem a restaurátorem Martinem Martanem.

o autorovi: 1884 – 1921

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 580 000 Kč.

12554. Kostelík u lesa
Dražba ukončena:21.09.2017 19:15:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:80 000 Kč