Otakar Kubín - Sedící dívčí akt

Kresba, 26x20 cm, signováno vpravo dole Coubine, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Papír mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1883 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 400 000 Kč

16900. Sedící dívčí akt
Dražba ukončena:01.03.2018 20:21:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 200 Kč