Otakar Kubín - Kytice ve váze

Litografie, 46x37 cm, signováno vpravo dole v desce O. Kubín, signováno na papíře O. Kubín, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Papír poškozen. Pasparta zašpiněna. Rám poškozen.

o autorovi: 1883 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 400 000 Kč

9881. Kytice ve váze
Dražba ukončena:26.04.2017 19:19:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč