Litografie, 45x37 cm. Signováno vpravo dole O. Kubín. Rám, sklo.
Stav: Bez poškození Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
o autorovi: 1883 - 1969
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 400 000 Kč