Otakar Kubín - Kytice lučního kvítí

Litografie, 50x36cm. Signováno vpravo dole v tisku a tužkou O.Kubín. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 400 000 Kč

302588. Kytice lučního kvítí
Dražba ukončena:10.12.2019 20:20:49
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 400 Kč