Otakar Kubín - Kytice lučních květů

Litografie, 42x37 cm, signováno vpravo dole O. Kubín. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1883 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 400 000 Kč

31816. Kytice lučních květů
Dražba ukončena:16.05.2019 18:47:20
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 600 Kč