Otakar Kubín - Krajina v Provence

Litografie 455/500, 30x40cm. Signováno vpravo dole O. Coubine 49. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Grafika v místě poškozena.

o autorovi: 1883 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 400 000 Kč

307476. Krajina v Provence
Dražba ukončena:02.02.2021 20:20:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč