Otakar Kubín - Krajina v Provence

Linoryt, 27x17 cm. Signováno vpravo dole Coubine. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1883 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 400 000 Kč

55862. Krajina v Provence
Dražba ukončena:10.02.2021 21:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč