Otakar Kubín - Krajina v Provence

Litografie 455/500, 30 x 40cm, signováno vpravo dole O. Coubine 49, paspartováno, rámováno pod sklem.

o autorovi: 1883 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 400 000 Kč

12414. Krajina v Provence
Dražba ukončena:20.09.2017 21:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč