Otakar Kubín - Francouzská krajina

Suchá jehla, 24x31 cm. Signováno tužkou vpravo dole Coubine. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 51 cm

o autorovi: 1883 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 400 000 Kč

99624. Francouzská krajina
Dražba ukončena:23.07.2023 21:43:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč