Otakar Hůrka - Zimní les

Olej na kartonu, 28x35 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

300836. Zimní les
Dražba ukončena:16.09.2019 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč