Otakar Hůrka - Zima u chalup

Olej na kartonu, 34x45 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 52 cm

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
81040. Zima u chalup
Dražba ukončena:27.07.2022 20:12:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč