Otakar Hůrka - Zima

Olej na překližce, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Přiložen certifikát ověření pravosti díla.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

62349. Zima
Dražba ukončena:28.07.2021 20:16:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:9 500 Kč