Otakar Hůrka - Zasněžená krajina

Olej na plátně, 57x71 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

49430. Zasněžená krajina
Dražba ukončena:01.10.2020 21:39:54
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč