Otakar Hůrka - Zasněžená chalupa

Olej na kartonu, 34x29 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
77597. Zasněžená chalupa
Dražba ukončena:25.05.2022 21:51:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč