Otakar Hůrka - Zasněžená chaloupka

Olej na kartonu, 50x66 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 81 cm

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
91637. Zasněžená chaloupka
Dražba ukončena:30.03.2023 21:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč