Otakar Hůrka - Záhyb řeky

Olej na kartonu, 32x41 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

49176. Záhyb řeky
Dražba ukončena:30.09.2020 20:54:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč