Otakar Hůrka - Z Vysočiny

Olej na kartonu, 26x36 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
81178. Z Vysočiny
Dražba ukončena:27.07.2022 22:30:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč