Otakar Hůrka

58399. Vysočina - Nová Cerekev

popis: Olej na kartonu, 46x62 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

zbývá: 15 dnů, 3 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:03:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 4 800 Kč