Otakar Hůrka - Vyhlídka na řeku

Olej na kartonu, 33x50 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
84924. Vyhlídka na řeku
Dražba ukončena:26.10.2022 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč