Otakar Hůrka - Výhled na řeku

Olej na kartonu, 52x67 cm, signováno vlevo dole Otakar Hůrka, rám.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

8196. Výhled na řeku
Dražba ukončena:23.02.2017 18:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč