Otakar Hůrka - Výhled na řeku

Olej na plátně, 50x66 cm, signováno vlevo dole Otakar Hůrka, rám.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

16605. Výhled na řeku
Dražba ukončena:28.02.2018 19:31:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč