Otakar Hůrka - Výhled do kraje

Olej na kartonu, 23x29 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

48379. Výhled do kraje
Dražba ukončena:26.08.2020 19:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč