Otakar Hůrka - Výhled do kraje

Olej na kartonu, 34x48 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka, Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

16792. Výhled do kraje
Dražba ukončena:01.03.2018 18:51:20
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč