Otakar Hůrka - Výhled do kraje

Olej na plátně, 35x50 cm, signováno vpravo dole Otakar Hůrka, rám.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

14741. Výhled do kraje
Dražba ukončena:29.11.2017 22:38:29
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 800 Kč