Otakar Hůrka - Výhled do kraje

Olej na plátně, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

47220. Výhled do kraje
Dražba ukončena:29.07.2020 19:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč