Otakar Hůrka - Vesnické chalupy

Olej na kartonu, 41x41 cm, signováno vpravo dole Otakar Hůrka, rám, zaskleno.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

13846. Vesnické chalupy
Dražba ukončena:26.10.2017 20:51:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč