Otakar Hůrka

58439. Vesnička v polích

popis: Olej na kartonu, 48x64 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

pozn.: Karton zvlněn. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

zbývá: 8 dnů, 3 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:43:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 800 Kč