Otakar Hůrka - Vesnička v polích

Olej na kartonu, 48x64 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Karton zvlněn.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

58439. Vesnička v polích
Dražba ukončena:28.04.2021 19:46:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč