Otakar Hůrka - Vesnička u rybníka

Olej na kartonu, 25x31 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

19552. Vesnička u rybníka
Dražba ukončena:25.04.2018 18:31:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 300 Kč