Otakar Hůrka - Vesnice pod sněhem

Olej na kartonu, 34x46 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Nejdelší strana: 51 cm

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
151273. Vesnice pod sněhem
Dražba ukončena:14.12.2025 20:51:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč