Otakar Hůrka - Vesnice

Olej na překližce, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 71 cm

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
89552. Vesnice
Dražba ukončena:22.02.2023 20:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč