Otakar Hůrka - Ve vesnici

Olej na kartonu, 23x28 cm, signováno vlevo dole Otakar Hůrka, rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

7196. Ve vesnici
Dražba ukončena:26.01.2017 19:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč