Otakar Hůrka - U samoty

Olej na kartonu, 50x66 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
152482. U samoty
Dražba ukončena:28.01.2026 22:11:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč