Otakar Hůrka - U rybníka

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vlevo dole Otakar Hůrka, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

7146. U rybníka
Dražba ukončena:26.01.2017 19:09:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 400 Kč