Otakar Hůrka

61080. U rybníka

popis: Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

dražba ukončena: 01.07.2021 22:14:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 8 000 Kč