Otakar Hůrka - U rybníka

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

61080. U rybníka
Dražba ukončena:01.07.2021 22:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč