Otakar Hůrka - U rybníka

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

45237. U rybníka
Dražba ukončena:27.05.2020 21:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč