Otakar Hůrka - U rybníka

Olej na kartonu, 34x48 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rám, sklo.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

16828. U rybníka
Dražba ukončena:01.03.2018 19:14:33
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč