Otakar Hůrka - U řeky

Olej na překližce, 24x35 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 51 cm

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
82668. U řeky
Dražba ukončena:01.09.2022 22:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč