Otakar Hůrka - U řeky

Olej na papíře fixovaném na kartonu, 33x40 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Nerámováno.

Stav: Malba poškozena - restaurováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
79015. U řeky
Dražba ukončena:30.06.2022 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč