Otakar Hůrka - U řeky

Olej na kartonu, 30x32 cm. Signováno vpravo dole Otakar Hůrka. Rám.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

19814. U řeky
Dražba ukončena:26.04.2018 18:53:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč