Otakar Hůrka - U chalup

Olej na plátně, 51x70 cm. Signováno vlevo dole Otakar Hůrka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 400.000 Kč.

71649. U chalup
Zbývá:9 dnů, 12 hodin
Konec dražby:26.01.2022 22:30:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:9 000 Kč